Odstranění kruhů pod očima

 Ocenění kvality REDENSITY II Eyes

Toto ocenění je velký úspěch, kterého dosáhla společnost TEOXANE a výplňové materiály TEOSYAL, konkrétně REDENSITY II Eyes.

Jediný a jedinečný produkt vyvinutý speciálně pro ošetření tmavých kruhů, propadlin a váčků pod očima byl před dvěma týdny vyhlášen na pařížském kongresu AMEC jako nejlepší dermální výplň roku 2014. TEOSYAL REDENSITY II EYES tak navázal na úspěch TEOSYAL REDENSITY I, který ocenění získal v minulém roce.

O tom jak přirozených a dlouhotrvajících výsledků lze díky TEOSYAL REDENSITY II EYES dosáhnout se mohou právě i díky vám přesvědčovat také pacientky u nás v České Republice.

DŮMYSLNÉ A SYNERGICKÉ SLOŽENÍ VYCHÁZÍ Z PEČLIVÉHO VÝBĚRU NEALERGENNÍCH SLOŽEK

  • Částečně zesíťovaná kyselina hyauloronová 15mg/g v kombinaci s nezesíťovanou kyselinou hyauloronovou
  • Komplex obnovující pokožku : 3 silné antioxidanty, 2 minerály, 1 vitamín a 8 aminokyselin
  • Lidokain zajišťující anestetický účinek pro vyšší komfort běhen aplikace


Odstranění kruhů pod očima

Pokožka v okolí očí je velmi citlivá a křehká, snadno se na ní projevují příznaky únavy či stárnutí. Kruhy vznikají v koutku, odkud se rozšiřují po celé kontuře oka, které dostává smutný a unavený výraz.

Kruhy pod očima mohou mít různou příčinu: únava, nedostatečná mikrocirkulace, nezdravý životní styl, často jsou dědičné.

Co je Teosyal PureSense Redensity II EYES?

Je to injektovatelný gel na bázi kyseliny hyaluronové speciálně navržený pro léčbu kruhů v jemné a citlivé oblasti kolem očí. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí těla, kůži hydratuje a dovává ji pružnost a pevnost. Gel byl vyvinut na základě expertíz a odborných poznatků výzkumné a vývojového centra laboratoří Teoxane.

Pro koho je Teosyal PureSense Redensity II určen?

Pro muže a ženy s kruhy pod očima. Produkt není vhodný pro pigmentované tmavé kruhy, ani pro rozsaáhlé malární a palpebrální váčky, které jsou předmětem chirurgických zákroků.

Jsou výsledky viditelné?

Ano, jsou viditelné bezprostředně po zákroku a v průměru trvají po dobu 12 měsíců.

Foto před a po zákroku

předpo


Je aplikace bolestivá?

Teosyal PureSnese Redensity II obsahuje lidokain, ktrý během aplikace zajišťuje optimální komfort.

Jsou na kůži stopy po aplikaci?

Zarudnutí a jemné podlitiny v oblasti vpichu se mohou objevit, ale jejich vznik významně redukuje použití ledovacích sáčků bezprostředně po aplikaci.

Cena . 4.300,- Kč