Novinky

 

Injektovatelné výplně TEOSYAL®

TEOSYAL® je exkluzivní řada injektovatelných výplní vrásek na bázi kyseliny hyaluronové. Je biologicky odbouratelný, vstřebatelný a neživočišného původu.

S produkty TEOSYAL® je možné redefinovat a obnovit plnost linek a kontury tváře tak jemně a přirozeně, jak je to jen možné.

biodermis
 

Sebejistá svou pletí, sebejistá v životě

Mimo dermálních výplní TEOSYAL vyvinula společnost TEOXANE také jedinečnou kosmeceutickou řadu, která jako první na světě obsahuje unikátní RHATM (resilientní kyselina hyaluronová). Resilientní kyselina hyaluronová(RHATM) je spolu s komplexem pro obnovu pokožky obsažena v dermálních výplních Teosyal. Tato technologie a estetické benefity z ní plynoucí jsou ideální pro optimální hydrataci, zesílení, ochranu a plnost pleti.

Trojitý účinek TEOSYAL®

01

TEOSYAL® VYPLŇUJE

TEOSYAL® se aplikuje pod vrásku, vyplňuje ji zevnitř. Ta okamžitě mizí díky vytvořenému objemu.

98% spokojenost z hlediska vyplnění vrásek*
02

TEOSYAL® OBNOVUJE OBJEM

Tvaruje obličej, redefinuje jeho kontury, zabraňuje prověšování kůže.

98% spokojenost z hlediska nárůstu objemu*
03

TEOSYAL® REVITALIZUJE

TEOSYAL® hydratuje do hloubky a revitalizuje pokožku.

88% spokojenost se zvýšením elasticity a textury pokožky*
Material certification
Teosyal
 

Proč právě TEOSYAL®?

OKAMŽITÉ A PŘIROZENÉ VÝSLEDKY

Viskoelastické a hydratační účinky TEOSYAL pomáhají obnovovat přirozenou pružnost, elasticitu a tonus pleti. Po pouhé jedné aplikaci jsou vrásky okamžitě vyplněny, viditelně redukovány nebo dokonce zcela eliminovány.

OPTIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Teoxane Laboratories garantují, že užitá kyselina hyaluronová je extrémně čistá a dalece přesahuje standardy, které vyžaduje legislativa.

DLOUHOTRVAJÍCÍ ODOLNOST

Odolnost gelu TEOSYAL a jeho účinků narůstá s každou další aplikací. Chcete-li zachovat dosažené výsledky, preventivní aplikace jsou postačující. Navíc vyžadují méně produktu.

Kosmeceutické produkty

Kosmeceutika TEOXANE je řada inovativních anti-aging produktů, které potvrzují dovednosti TEOXANE LABORATORIES v oblasti estetické medicíny a deklarují odborné znalosti v produkci kyseliny hyaluronové.

Všechny kosmeceutické produkty Teoxane obsahují resilientní kyselinu hyaluronovou - RHATM, která je spolu s komplexem pro obnovu pokožky obsažena také v dermálních výplních TEOSYAL. Tato technologie a estetické benefity z ní plynoucí jsou ideální pro optimální hydrataci, zesílení, ochranu a také plnost pleti. Tato neinvazivní výplň funguje prakticky okamžitě.

Laboratoře TEOXANE se zavázaly dodržovat etickou chartu pro veškeré své výrobky, které tak jsou:

1) Hypoalergenní

2) Dermatologicky testovány

3) Bez parabenu a fenoxyetanolu

Material certification